sylwester karczma
dojazd
lokalizacja
p

Bywają miejsca, o których się wie, że są wyjątkowe, do nich właśnie należy nasze gospodarstwo Agroturystyczne „Nad Stawem”, a w nim uroczy drewniany domek o pow. użytkowej 48m2.

p

Domek o którym mowa mieści się zaledwie 3km od centrum Limanowej, w Sowlinach (woj. małopolskie) w niewielkiej kotlinie otoczonej górami Beskidu Wyspowego. Jego położenie blisko lasu zapewnia spokój i intymność.

p

Na parterze znajduje się salonik z kominkiem i TV, holl, w pełni wyposażona kuchnia i łazienka, a na poddaszu 2 pokoje i piękny, słoneczny balkon z widokiem na nasz własny staw rybny, las i pobliski wyciąg narciarski (7km).

p

Nasi goście mogą zbierać grzyby i jagody, spędzać miłe wieczory przy kominki, grillu lub nad stawem rybnym. Dodatkowym atutem jest możliwość łowienia ryb i pieczenia ich oraz urządzenia pikników pod dużą i stylowo urządzoną altanką z grillem. Istnieje tez możliwość wspólnego śpiewu góralskich piosenek przy muzyce i wspólnym grillu z goścmi z pobliskiego gospodarstwa agroturystycznego.

p

Można stąd organizować wycieczki piesze i rowerowe po najbliższej okolicy. Jest to doskonała baza wypadowa w Beskid Sądecki, Pieniny, Tatry i na Słowację (wszystko w odl. 20-80km).